People make places
Pracownik sprzątający

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie kompleksowej obsługi obiektów. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników.​

www.pl.issworld.com

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w placówce banku, w tym:

  • Sprzątanie biura, kuchni i toalet
  • Odkurzanie wykładzin
  • Codzienne opróżnianie koszy
Wymagania:
  • Dokładność i sumienność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 5.00-9.00
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie godzinowe
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)