Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Ostróda
Numer: StPr/24/0723
OBOWIĄZKI:
POMOC KUCHARZA, KROJENIE, SZATKOWANIE, OBIERANIE , UBIJANIE, SPRZĄTANIE, ZMYWANIE
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostróda


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie



Zobacz podobne oferty

Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Szczytno

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-05-15


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Obsługa kasy fiskalnejObsługa klientaKrojenie warzywZmywanie Dbanie o czystość na saliPRACA: poniedziałek-piątek w godz. 9:00-17:00 Wymagania inne: mile widziane roczne doświadczenie w gostronomii


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Szczytno

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-05-11


Symbol firma Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, utrzymanie czystości w kuchniPRACA: od poniedziałku do niedzieli w godz. 10:00-21:00 (praca w Szczytnie) oraz w godz. 8:00-20:00 (praca w Kobyłosze), grafik do ustalenia Wymagania inne: minimum 1 rok doświadczenia w zawodzie


Sprzedawca części zamiennych

symbol miejsca pracyLokalizacja: Olsztyn

Symbol data dodania oferty Dodane: 2024-05-03


Symbol firma Pracodawca: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Przygotowywanie prostych półproduktów typu: kluski, pierogi, sosy, surówki. Zmywanie, sprzątanie, obieranie, pakowanie.Godziny pracy 10:00 - 18:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Poziom wykształcenia: zasadnicze zawodwe,...


Kategorie informacyjne

Najnowsze oferty pracy:

  • Księgowa / Księgowy

    Klient portalu Praca.pl

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn

    Uzgadnianie obrotu magazynowego i kasowego Wprowadzanie przelewów do systemu bankowego Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami Archiwizacja dokumentacji księgowej Wykształcenie min. średnie (rachunkowość, ekonomia, finanse) Znajomość zagadnień podatkowych...

  • Doradca Klienta

    Adreams M. Smerda Sp.k.

    Dodane: dzisiaj, Lokalizacja: warmińsko-mazurskie/ Ostróda

    Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz! promesę,...

Więcej ofert pracy
logo-rynek-pracy-w-Olsztynie

 2018 PRACA W OLSZTYNIE © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE